Url Kopyalandı!

Sitemizdeki Reklamlar Hakkında

Sayın ziyaretçilerimiz, web sitemiz ziyaretçilerimizin yoğun olarak dosya indirdiği bir sitedir. Bu nedenle de Terabyte'lar ile ölçülen bir trafiğe sahiptir.

Bu hizmeti sizlere kaliteli bir biçimde sunabilmek için biz de kaliteli bir sunucu firması (hosting) ile çalışmaktayız. Takdir edersiniz ki bu da önemli bir maliyet oluşturmaktadır. Bu maliyeti karşılayabilmek için hemen hemen tüm web siteleri gibi biz de sayfamızda reklam yayınlamaktayız. Reklamlara tıklayarak verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz.

Sitemizdeki reklamların tamamı Google tarafından sunulan otomatik reklamlardır. Google bu reklamların büyük kısmını ziyaretçinin ilgi alanına göre otomatik oluşturmaktadır.

Google reklamları güvenlik açısından oldukça güvenlidir. Ancak herşeye rağmen bazı reklamlar kullanıcıyı yanıltarak kendi sitelerine ya da ücretli hizmetlerine yönlendirmeye çalışmaktadır.

Şunu unutmayın ki sitemizdeki hiç bir içerik ücretli değildir. Tıkladığınız bir bağlantıda sizden ücret talep edilirse hemen terk ediniz. Örneğin bazı reklamlarda "Dosyayı İndir" gibi bir buton yer alabilmekte ve ziyaretçi bizim dosyamız sanabilmektedir. Bu konularda biz de elimizden geldiğince kontrollü olmaya çalışsak da Google her gün çok sayıda yeni reklam almaktadır. Sizler de karşılaştığınız olumsuzlukları bize bildirebilir, hatta bazı reklamları sağ üst köşesindeki simgeye tıklayarak direk Google'a şikayet edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.